Skip to main content

Informácie k predaju lístkov na štvrťfinálové súboje a play-off permanentiek 2023/2024 sú nasledovné:

Všetci držitelia permanentiek (základná časť) majú prednostné právo si rezervovať, respektíve zakúpiť svoje miesto na celé play-off. V sobotu (9.3) od 9:30-12:30 a od 13:30 do 16:30 bude prebiehať predaj PLAY-OFF permanentiek. Každý držiteľ klasickej permanentky tak dostane možnosť jej výmeny za PLAY-OFF permanentku.

Členovia programu Hrdý Rys získajú vďaka jednému z mnohých benefitov aj možnosť predkupného práva na dva štvrťfinálové lístky naviac. Jedno členstvo vám teda garantuje prístup k maximálne trom lístkom na jeden štvrťfinálový zápas.

Predaj lístkov pre členov programu Hrdý Rys začne v pondelok (11.3.) od 10:00 a bude trvať do polnoci (24:00). V utorok (12.3.) od 10:00 začne posledná fáza predaja lístkov online a zároveň aj na sekretariáte zimného štadióna pre fanúšikov, ktorá bude ukončená v prípade vypredania kapacity zimného štadióna.

Vedenie hokejového klubu sa kvôli skúsenostiam z minuloročného play-off rozhodlo ponechať znížený objem lístkov, aby sa zachoval komfort fanúšikov. Kapacita Spiš arény ostane rovnaká, ako počas základnej časti, a to 4200 divákov. Všetci držitelia permanentiek budú kontaktovaní v priebehu utorka SMS správou a emailom.

Cenotvorba štvrťfinále play-off:

Tri druhy lístkov:

1. Hlavné tribúny (A2,A3,D2,D3): 20 eur

2. Vedľajšie tribúny: 16 eur

3. Dolný oval (voľné sedenie bez nároku na miesto): 12 eur

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať emailom na rysyhk@gmail.com, alebo správou na sociálnych sieťach FB a IG.

Naša spoločná cesta začína a všetci veríme, že bude minimálne taká dlhá, ako tá minuloročná. My sme Spišská Nová Ves!