Skip to main content

Piatym súperom v boji o extraligové body budú hokejisti HKM Zvolen. Náš tím vykorčuľuje na súperovom ľade v piatok 29. septembra o 18:00.

PROFIL HKM ZVOLEN

Rok založenia: 1927

Predseda predstavenstva: Dušan Mráz

Generálny manažér: Ladislav Čierny

Výkonný riaditeľ: Miroslav Brumerčík

Športový manažér: Miroslav Klein

LETO MEDZI BRYNDZIARMI

Zvolen nesie v tejto sezóne status vicemajstra. V ostatnom finále prehral s Košicami 1:4 na zápasy. Pod Pustým hradom ostalo vysoké percento strojcov striebra. Ako každý rok, aj teraz muselo vedenie klubu nakúpiť nových cudzincov na jednotlivé posty. Prišiel brankár Kupsky, obrancovia Cole Hults aj s bratom Mitchom, ktorý je však útočník. Takisto i Kapcheck, alebo Drake Rymsha, od ktorého si najviac sľubujú. Zvolenčania boli našim posledným protivníkom v uplynulom ročníku. Vo veľmi vyrovnanom semifinále sme ale cez trojnásobného majstra neprešli. Domáci klub je momentálne na druhom mieste v tabuľke s desiatimi bodmi a na nás stráca dva body.

Príprava 2023:

Zvolen – Humenné 4:7

Zvolen – Ľubľana 4:1

Zvolen – Frýdek-Místek 2:9

Zvolen – Tychy 2:1

Poruba – Zvolen 4:5

Vsetín – Zvolen 3:7

Zvolen – Poruba 3:4sn

Zvolen – Znojmo 6:0

Zlín – Zvolen 2:3sn

SÚPISKA TÍMU NA SEZÓNU 2023/24:

Brankári: Adam Trenčan, Jake Kupsky, Roman Petrík.

Obrancovia: Branislav Kubka, Cole Hults, Alex Rauhauser, Filip Čulík, Dávid Mudrák, Brennan Kapcheck, Samuel Hain, Jozef Sládok.

Útočníci: Peter Zuzin, Chris Lankgkow, Mitch Hults, Drake Rymsha, Radovan Bondra, Matej Kašlík, Juraj Šiška, Karol Csányi, Jakub Kolenič, Marek Viedenský, Maroš Jedlička, Patrik Marcinek, Marek Hecl.

Tréneri: Peter Oremus – Andrej Kmeč.