Skip to main content

Vážení fanúšikovia HK Spišská Nová Ves!

Aj tá práve skončená sezóna bola podobne, ako tá predchádzajúca, zavŕšená druhým medailovým úspechom v rade, čo je v skromných pomeroch, v ktorých hokej v našom meste robíme, fantastickým úspechom. Okamihom sezóny bolo bez pochýb okrem play-off a samotného finále, aj rekordná domáca šnúra, počas ktorej bola Spiš Aréna niekoľkokrát vypredaná.

Ukázalo sa, že Spišská Nová Ves má tisíce verných fanúšikov, ktorí dokážu zaplniť tribúny. Aj vďaka masívnej podpore z hľadiska sa chlapcom na ľade podarilo zdolávať veľkokluby ako Slovan, Košice, Zvolen, či aj najväčšieho rivala z Popradu. Hráči išli mnohokrát až na dno svojich síl a ukázali, že v prípade vašej podpory nie v každom zápase rozhodujú hviezdni hráči, ale srdce, ktoré bilo pre „Novejšu.“

S takouto silou v chrbte sa dajú posúvať hranice a radosť z toho má v konečnom dôsledku celá novoveská hokejová rodina. Pre tých najvernejších, ktorí chodia na Spišskú, svojich hráčov a nie na súpera, nastáva možnosť zakúpiť si pre nasledujúci ročník celosezónnu permanentku.

Pre hokejový klub je táto forma podpory spolu s členstvom v programe Hrdý rys základným kameňom rozpočtu, vďaka ktorému môžeme budovať čo možno najsilnejší káder, ktorého cieľom bude opäť priamy postup do play-off.


Vedenie klubu sa rozhodlo pre novinku, ktorá určite poteší našich fanúšikov. Pre sezónu 2024/2025 môžete využiť možnosť zakúpenia prenosnej permanentky na jednu osobu. To znamená, že si pred sezónou vyberiete partnera, člena rodiny či známeho, ktorý môže využiť vašu permanentku počas zápasov, na ktorých nemôžete byť.


 

Cenotvorba permanentiek len pre základnú časť:

Pre sektory A2,A3,D2,D3 = 250€
Pre sektory A1,A4,A5,D1,D4,D5, D6 = 220€
Pre sektory B1,B2,B3,C1,C2,C3,C4,C5 = 200€
Firemné permanentky (prenosné) = 300€
Držitelia ŤZP preukazu, dôchodcovia a deti do 15 rokov = všetky cenové relácie s 50€ zľavou
Prenosná permanentka = +25€ k cene permanentkyCenotvorba permanentiek pre základnú časť  + PLAY-OFF:

Pre sektory A2,A3,D2,D3 = 300€
Pre sektory A1,A4,A5,D1,D4,D5, D6 = 270€
Pre sektory B1,B2,B3,C1,C2,C3,C4,C5 = 250€
Firemné permanentky (prenosné) = 350€
Držitelia ŤZP preukazu, dôchodcovia a deti do 15 rokov = všetky cenové hladiny s 50€ zľavou
Prenosná permanentka = +25€ k cene permanentky

 Všetci držitelia permanentiek, ktorí sa rozhodnú svoju permanentku predĺžiť aj na túto sezónu, ako pozornosť dostanú šál z novej edície pre sezónu 2024/2025 zdarma.

Sumy platia pre prvú fázu predaja vstupeniek, následne sa ich cena bude zvyšovať.
Rezerváciu svojho obľúbeného miesta máte možnosť získať zaslaním emailu na adresu: pentakova.hksnv@gmail.com.

My sme Spišská Nová Ves, malé mesto s veľkým hokejovým srdcom💙 #viacnezhokej