Skip to main content

Extraligová základná časť postupne prichádza do svojho konca. Na jej sfinalizovanie je potrebné nastúpiť ešte na päť stretnutí. 46. kolo sa uskutoční v piatok a čaká nás dlhá cesta pod Zobor, kde vyzveme domácu Nitru.

V pondelok 19. februára na pravé poludnie odcestovala naša výprava na krátku tímovú akciu. Cieľovou destináciou sa stala Pribylina. „Keďže zvyčajne je cez týždeň voľno v extralige, rozhodli sme sa absolvovať krátky teambuilding. Takéto akcie sú vhodné na to, aby chalani trochu vypli od každodenných povinností, dopriali si voľnejší režim a porozprávali sa. Prešli sme sa Štrbským plesom, ubytovaní sme boli v Grand Hotel Permon. Dali sme si aj wellness a myslím si, že to každému padlo vhod. Základná časť pomaly vrcholí a takýto spôsob utužovania kolektívu je ideálny. Jednoznačne to splnilo účel,“ zhodnotil hlavný lodivod Vlastimil Wojnar.

Odchod na takúto udalosť prišiel v dobe, kedy sa tím potreboval zoceliť a predovšetkým vyhrabať z krízy, ktorá ho kvárila päť týždňov. „Konečne sa nám podarilo zlomiť negatívnu sériu. Veľmi nám pomohol triumf nad Zvolenom, ktorého poznáme z vlaňajšej dramatickej semifinálovej série. S Humenným každý očakával víťazstvo a som rád, že sa po čase zrodila presvedčivejšia výhra. Našim cieľom je ešte nazbierať čo najviac bodov pred nástupom play-off. Najbližšie ideme do Nitry, kde to bude náročné, ale pre úspech spravíme všetko,“ nazrel do blízkej budúcnosti Wojnar, ktorý dúfa, že všetko zlé majú jeho zverenci už za sebou.